tantrická setkání pro páry

Společná tantrická masáž je pro nás chápána jako rituál uctění vašeho vztahu. Je symbolem vaší vzájemné důvěry a respektu jeden k druhému. Přináší nové výzvy pro váš vztah, vytváří nový prostor k rozvoji, rozšiřuje obzory a pozívá nové dimenze do vašeho společného života. Tantrická párová masáž vám přinese touhu mluvit společně o vašich touhách, obavách a přáních. Je to silný zážitek, který může vést k odkrytí některých tabu a překážek ve vašem vztahu, jako například neopodstatněná žárlivost nebo nikdy nevyslovená přání. Tantrická masáž je často pro pár výzvou k podpoře jeho sexuality, upřímnosti, opravdovosti a živosti.

 

Klasická tantrická masáž pro páry

Dopřejte Vašemu vztahu zážitek společné vzrušující relaxace. Budete si připadat jako král a královna – hýčkáni a rozmazlováni. Masáž se skládá ze společného rituálu a vlastní tantrické masáže.  Každému páru je dána možnost zůstat po dobu 30 minut po skončení masáže společně v soukromí k doznění prožitku. Masérka i masér respektuje přání a záměr páru pro masáž, na který se vás zeptají před jejím zahájením.

 

 

Masáž je prováděna v kombinaci žena + masér a muž + masérka. Je možno domluvit i kombinaci žena + masérka a muž + masérka. K uvedené délce masáže se přičítá zdarma 30 minut, kdy může pár zůstat po masáži společně bez masérek.

 

Délka Cena Kč Cena Euro

1,5h 5500  230
2h 6500 270  
2,5h 7000 290

 

 

 

 

 

Tantrická masáž pro páry pro jednoho z partnerů

Tato varianta je oblíbená jako dárek od jednoho z partnerů tomu druhému. Jde o masáž, kdy přijímající partner dostává 4ruční masáž od masérky/maséra a jeho partnerky/partnera. Masáž je vedena masérkou/masérem takovým způsobem, aby jí/ho bylo možné následovat. Plně ale respektujeme přání a pocity obou partnerů, kteří mají po celou dobu masáže rozhodující postavení.

Jde o nádherný zážitek, na který určitě oba nezapomenete. Tato masáž je určena také pro páry, kteří by rádi vyzkoušeli masáž poprvé, ale mají obavy nebo strach z emocí, které by se mohly objevit. Touto bezpečnou cestou se tak mohou seznámit s tantrickou atmosférou, ve které si sami řídí co se bude dít. Partneři se mohou během masáže i vyměnit.

 

Cena  

90 min        3000.-Kč/ 125€

120 min      4000.-Kč/ 165€

delší masáž se řídí podle ceníku masáží pro jednotlivce

 

 

 

Tantrická párová masáž spojená s masáží lávovými kameny Hot stone

Úžasná masáž spojující vitalizující a protistresovou sílu, vycházející z lávových kamenů s něžnými doteky při tantrické masáži. Kombinace Hot stone masáže a tantrických doteků Vám umožní pocítit sílu hlubokého uvolnění napětí ve vašich svalech i duši.

Hot stone masáž je stará havajská terapie, pracující s jemným stimulováním a masírováním nahřátými kameny, která vede k uvolnění napětí, stresu, bolestí hlavy, posílení toku mízy a krve a imunitního systému. Během masáže se využívají i klasické tahy havajské masáže celými pažemi, které se hezky prolínají s tahy masáže tantrické.

Tato masáž pro Vás není vhodná pokud: trápí vás horečka, viróza, infekční choroba, srdeční choroby, nakažlivé kožní onemocnění, máte nezhojené rány, zlomeniny, máte sklony k trombóze, rozsáhlé křečové žíly, jste těhotná

Masáž se skládá z úvodního rituálu, 120 min tantrické masáže, 90 min Hot stone masáže – obě masáže se vzájemně prolínají.

Délka:  2,5 h

Cena: 7000.- Kč / 290 €

 

———————————————————————————————————————————

 

Tantrické retreaty

Toto setkání bude připraveno přímo pro vás podle vašeho přání. Vytvoříme pro vás speciální program podle toho na jakém tématu chcete pracovat. Můžete se třeba zaměřit na žárlivost, respekt, orgasmus, vaše duševní propojení, léčení traumat, práci s energií BDSM,…jsme otevření vaším návrhům.

Můžete si také přizvat jiný pár, což pro vás sníží cenu za setkání a dá nám nové možnosti propojení meditací. Tyto retreaty neobsahují ucelené učení masáže, pouze případně některé prvky

Cena retreatů za 3hodinové setkání je 3000.-Kč/ 125.- Kč bez ohledu na počet párů. To znamená, že se můžete domluvit s jinými páry a cenu si mezi sebe podělit. Počet párů závisí možnostech místa, kde se bude retreat konat.

 

 

Aktivní masáže pro páry

Aktivní tantrické masáže pro páry jsou skvělou příležitostí pro páry, které by se chtěly naučit některá tantrická společná cvičení k prohloubení jejich vztahu. Cílem těchto setkání je ukázat Vám možný obrovský vliv tantry na Váš vztah a motivovat Vás dále k dalšímu rozvoji. Naše setkání jsou zaměřeny zvláště na začátečníky s tantrou.

Nápad vytvořit tato setkání vzešel z naší vlastní zkušenosti. Když jsme objevili tantru, chtěli jsme se najednou účastnit tolika kurzů! Ale bohužel hodně kurzů tantry trvá několik dní v kuse, což je těžké si zařídit, pokud máte malé děti nebo zodpovědnou práci. V Praze je možno najít večerní kurzy, ale často jsme se setkávali s jazykovým problémem, neboť jsme potřebovali kurz, který by byl veden anglicko-česky. Tenkrát to bylo asi poprvé, kdy jsme si uvědomili, že by bylo skvělé, kdybychom našli někoho, kdo by jen pro nás pravidelně připravil tantrické setkání plné cvičení a třeba nějak pozměněné tantrické masáže na konec. Nyní tedy dáváme tuto možnost vám a doufáme, že tak přispějeme k udržení vzrušujících jiskřiček ve vašem vztahu. Nejlepší věc, kterou můžete pro váš vztah udělat, je naplánovat si čas od času chvilky jen pro vás dva. Chvilky naplněné jakoukoliv aktivitou, která váš vztah vyživí a podpoří vaši lásku.

 

Aktivní tantrická masáž pro páry

Nebylo by skvělé, kdybyste si s partnerem navzájem dokázali dát tantrickou masáž? My vám jí předvedeme a hezky krok za krokem vás naučíme jak si vytvořit tento posvátný rituál vaší lásky.

Vyučování se sestává ze dvou samostatných setkáních. Setkání jsou vedeny Janou a buď jejím manželem nebo jiným masérem. Naučíte se základy masáže, budete provedeny jejími jednotlivými kroky a nakonec provedete celou masáž na svém partnerovi simultánně s vedoucím párem. Pokud si to budete přát, můžete si zkusit na část vyučování vyměnit partnery.

K tomuto setkání si můžete přizvat i další pár.

Tantrická masáž – instruktáž – masáž shakti

Cena pro 1 pár: 4800.-Kč / 200 € / 4h

Cana pro 2 páry: 7600.-Kč / 320 € / 4h

 

Tantrická masáž – instuktáž – masáž shiva

Cena pro 1 pár: 4800.-Kč / 200 € / 4h

Cena pro 2 páry: 7600.-Kč / 320 € / 4h

 

Tantrická masáž – instruktáž – balíček shakti + shiva

Cena pro 1 pár: 9000.-Kč / 375 € / 8h

Cena pro 2 páry: 14000.-Kč / 580 € / 8h

 

Tantra Space © 2012 Všechna práva vyhrazena

Webové stránky na míru vytvořil Ondřej Šejvl & Grafické práce Ludmila Svobodová